eu si bebe
Bun venit in comunitatea "eu si bebe"!

eu si bebePortalAcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

anunt umanitar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: anunt umanitar   Mier Iul 15, 2009 4:12 pm

,ADRIAN ESTE CENTRUL UNIVERSULUI NOSTRU,RAZA NOASTRA DE SOARE,DIN PACATE INSA ARE O MARE PROBLEMA ESTE AUTIST.A VENIT PE LUME INTR-UN MOMENT IN CARE AM CREZUT CA NU AVEM NICI O SANSA DE A AVEA UN COPIL.BUCURIA A FOST IMENSA,NE-AM IMBRATISAT,AM RAS,AM PLANS... A VENIT SI MOMENTUL NASTERII,O NASTERE PREMATURA,PRIN CEZARIANA FIIND O SARCINA PELVIANA,URMATA DE TREI SAPTAMANI DE SUFERINTA ALE MELE CARE AM CONTRACTAT O INFECTIE.EL ERA MINUNAT,UN COPIL MICULUT,BLOND,CU FIZIONOMIA TATALUI SAU,O COMOARA DE COPIL.IN 11 AUG.IMPLINESTE 8 ANI SI INCA NU VORBESTE,NU SOCIALIZEAZA.A INVATAT CIFRELE,CULORILE,LITERELE,FORMEAZA CUVINTE CU LITERELE DIN ALFABETAR,INSA E DEPARTE DE A FI UN COPILCA TOTI COPIII.SANSA LUI AR FI TERAPIA COMPORTAMENTALA(ABA)INSA COSTURILE DEPASESC CU MULT POSIBILITATILE NOASTRE FINANCIARE.AM INFIINTAT UN SITE www.adrianroman.webs.com. AM POSTAT AICI ATAT DOCUMENTELE DOVEDITOARE ALE AFECTIUNII,EVOLUTIA EI,ANCHETA SOCIALA EFECTUATA DE PRIMARIE DIN CARE REIESE SITUATIA NOASTRA FINANCIARA SI LOCATIVA,CAT SI FILMULETE CU TERAPIA APLICATA DE MINE SI CARE A AVUT REZULTATE.DACA CINEVA CREDE CA INGERASUL ACESTA MERITA SANSA LA O VIATA NORMALA POATE SA DONEZE IN CONTUL RO98 RZBR 0000 0600 0360 5768 DESCHIS LA RAIFFEISEN BANK SIGHISOARA,TITULAR ROMAN DANIEL.ORICE SUMA ORICAT DE MICA NE POATE AJUTA.

Ultima editare efectuata de catre EDITROMAN in Mier Iul 15, 2009 5:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Gaby
Administrator
Administrator

Sex : feminin
Numarul mesajelor : 19976
Varsta : 31
Localizare : Oradea
Despre mine : Nobody is perfect. Hello, my name is Nobody!
Familia mea : Radu, Patrick si Eduard comorile mele!

MesajSubiect: Re: anunt umanitar   Mier Iul 15, 2009 5:03 pm

nu merge site-ul...cred ca n-ai pus bine linkul

Exclamation REGULAMENTUL FORUMULUI EU SI BEBE Exclamation
Sus In jos
http://patrick0andrei3.piczo.com
Aditza2007
membru V.I.P.
membru  V.I.P.

Numarul mesajelor : 23436
Varsta : 42
Localizare : BUCURESTI
Despre mine : O sotie si o mamica fericita!!!
Familia mea :

MesajSubiect: Re: anunt umanitar   Mier Iul 15, 2009 5:08 pm

M-a impresionat povestea ta si cu siguranta am sa depun si eu o suma modesta pentru puiul tau careia ii doresc din suflet multa,multa sanatate,iar voua putere multa sa treceti cu bine peste asta si multa rabdare cheekkiss :smiling14: :sm_cry:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: scuze daca nu merge site-ul   Mier Iul 15, 2009 5:13 pm

IMI CER SCUZE DACA NU MERGE SITE-UL,E PRIMA OARA CA SCRIU PE UN FORUM, ASA CA ,VA ROG SA AVETI RABDARE CU MINE.SUNT INCEPATOARE.AM SA INCERC SA REFAC ATAT SITE-UL CAT SI ANUNTUL.AS VREA SA PUN SI O POZA DAR NU STIU CUM.
Sus In jos
Aditza2007
membru V.I.P.
membru  V.I.P.

Numarul mesajelor : 23436
Varsta : 42
Localizare : BUCURESTI
Despre mine : O sotie si o mamica fericita!!!
Familia mea :

MesajSubiect: Re: anunt umanitar   Mier Iul 15, 2009 5:25 pm

Ma rog la Dumnezeu ca baietelul tau sa se faca bine si intr-o buna zi sa te bucuri de zambetul lui inocent :sm_cry:
Pe baietelul meu tot Adrian il cheama :heart:
Maine
am sa pun banutii la banca in contul postat de tine,fara nici o
obligatie,nu vreau decat acolo in rugaciunile tale sa pomenesti si
numele baietelului meu,pe care il iubesc mai mult ca viata mea si al
meu e tare bolnavicios,de cand l-am nascut,am stat cu el numai prin
spitale si stiu si te inteleg perfect,cunosc durerea unei mamici
disperate :sm_cry:
Va pup dulce si va doresc tot binele din lume cheekkiss :smiling14:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: anunt umanitar   Mier Iul 15, 2009 6:46 pm

INCA ODATA SCUZE,SUNT ATAT DE ZAPACITA INCAT AM UITAT SA LAS DATELE MELE DE CONTACT.ROMAN EDIT 0751185123,0766348062 SAU roman.edit@gmail.com.SUNT OBOSITA PSIHIC,MA DOBOARA GANDUL CA MICUTUL MEU ESTE RECUPERABIL,SI EU NU POT SA IL AJUT SA SE RECUPEREZA ASA CUM TREBUIE.NU AM CREZUT ASTA PANA NU AM INCEPUT SA "FUR" DIN FILMULETELE CUTERAPIA ABA POSTATE DE ALTI PARINTI PE yOUTUBE.SI ACOLO AVEM POSTATE FILMULETE SUB TITLUL "RECUPERARE AUTISM".MULTUMESC PT.INCURAJARARE,AM NEVOIE DE ASA CEVA.SI EU IL PUP PE ADITZA AL TAU,SI NOI II SPUNEM, ASA CATEODATA MAMRUTEI NOASTRE.SPUN MAMARUTA DAR E APROAPE CAT MINE DE INALT.VA DORESC TOT BINELE DIN LUME!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: anunt umanitar   Dum Ian 31, 2010 12:41 pm

http://adrianroman.webs.com/apps/videos/videos/view/684870-stire-adrian-avi
Sus In jos
cristian
Vizitator

MesajSubiect: proteze gratuite   Lun Iun 28, 2010 4:36 pm

Anunt umanitar...
Buna ziua.

Pentru tinerii cu amputatii ale membrelor superioare sau inferioare exista acum o speranta: O asociatie din Italia (Auci) ofera gratuit proteze.

Ma numesc Dedulescu Cristian si locuiesc in Bucuresti. In anul 2007, am fost victima unui accident rutier, in urma caruia am ramas cu un handicap.

Cunoscand durerea si nevoile, celor care au suferit amputarea unuia sau mai multor membre, aduc la cunostinta tuturor tinerilor, ca exista un proiect numit " Baieti pe picioare" sponsorizat de Asociatia Auci din Italia.

Beneficiarii sunt baietii cu varste cuprinse intre 20 si 40 de ani. Tot aceasta Asociatie Auci din Italia suporta cheltuielile incluzand: plata integrala a protezei (protezelor) transportul cu avionul in Italia si apoi in Romania, cazare si masa pe timpul tratamentului . Pacientul nu va plati nimic.

Daca aveti cunostinta de astfel de cazuri, va rog sa ma contactati pentru ca impreuna sa putem ajuta baietii care nu se pot deplasa fara proteza.

Va multumesc

00.40.762.300.688
00.40.21.451.18.47
deducrysty@yahoo.com
[/size]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: anunt umanitar   Astazi la 8:14 pm

Sus In jos

anunt umanitar
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1